Програма фахових вступних випробувань для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста на основі освітньо-кваліфікаційного рівня icon

Програма фахових вступних випробувань для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста на основі освітньо-кваліфікаційного рівня


Схожі
Програма фахових вступних випробувань для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра на...
Програма фахових вступних випробувань для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра на...
Програма фахових вступних випробувань з дисциплін професійної І практичної підготовки для...
Програма фахових вступних випробувань для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста...
Програма фахових вступних випробувань з економічної теорії для здобуття освітньо-кваліфікаційних...
Програма вступних співбесід за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання»...
Програма фахових випробовувань для вступників за напрямом “Культурологія на здобуття...
Робоча програма з курсу «воля як категорія права» освітньо-кваліфікаційного рівня...
Програма комплексного кваліфікаційного іспиту Освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр...
Програма проведення вступних випробувань за напрямом підготовки „дизайн освітньо-кваліфікаційні...
Програма кваліфікаційного іспиту (на базі відповідної повної вищої освіти) для студентів...
Програми фахових вступних випробувань; Вимог до рівня підготовки вступників...Загрузка...
скачать
Міністерство аграрної політики та продовольства України

Подільський державний аграрно-технічний університет

Інститут механізації і електрифікації сільського господарства


«Затверджено»

Ректор ПДАТУ

професор Бахмат М.І.

__________________


ПРОГРАМА

фахових вступних випробувань для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста на основі

освітньо-кваліфікаційного рівня

бакалавра

(спеціальність 7.091901„Енергетика сільськогосподарського виробництва”)


Розглянуто і затверджено на засіданні вченої ради інституту механізації і електрифікації сільського господарства.

Протокол № 6 від 15 лютого 2012 р.

Директор ІМЕСГ, професор Бендера І.М.

__________________


Кам’янець-Подільський

2012

Анотація

Прийом абітурієнтів, які мають диплом бакалавра із спеціальності 6.091900„Енергетика сільськогосподарського виробництва” для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю 7.091901 „Енергетика сільськогосподарського виробництва” проводиться за результатами фахових випробувань. Вони відбуватимуться у формі тестів, які містять запитання з навчальних дисциплін що формують фахівця – бакалавра за вказаною спеціальністю.


Тема 1.

Лінійні електричні кола постійного струму. Нелінійні електричні кола постійного струму. Магнітні кола. Електромагнітна індукція і механічні сили в магнітному полі. Електричні кола однофазного синусоїдного струму. Чотириполюсники. Трифазні кола. Періодичні несинусоїдні струми в лінійних електричних колах. Нелінійні електричні кола змінного струму. Перехідні процеси в лінійних електричних колах. Усталені процеси в електричних і магнітних колах, що містять лінії з розподіленими параметрами. Основи теорії електричних фільтрів. Перехідні процеси в електричних колах, що містять лінії із розподіленими параметрами. Теорія електромагнітного поля. Електростатичне поле. Електричне поле постійного струму у провідному середовищі. Магнітне поле постійного струму. Основні рівняння змінного електромагнітного поля. Змінне електромагнітне поле в однорідному та ізотропному провідному середовищі. Розповсюдження електромагнітних хвиль в однорідному та ізотропному діелектриках та у напівпровідному середовищі. Запізнюючі потенціали змінного електромагнітного поля і випромінення електромагнітної енергії.


Тема 2.

Основні закони електричного струму. Електричне коло постійного струму. Електромагнетизм і магнітні кола. Електричне коло змінного струму. Трифазні електричні системи. Перехідні процеси в лінійних електричних колах. Електричні вимірювання і прилади. Електричні машини. Трансформатори. Машини постійного струму. Асинхронні електродвигуни. Синхронні машини. Електронні прилади та пристрої. Електропривід, апаратура керування та захисту. Виробництво і розподіл електричної енергії.


Тема 3.

Природа оптичного випромінювання. Основні поняття і визначення. Штучні джерела оптичного випромінювання. Газорозрядні лампи низького тиску. Газорозрядні лампи високого і надвисокого тиску. Призначення освітлювальних електроустановок та вимоги до них. Методи розрахунку освітлювальних установок. Класифікація і компонування освітлювальних та опромінювальних мереж із газорозрядними джерелами випромінювання.


Тема 4.

Електротермія. Електронагрів опором. Прямий нагрів. Електронагрів опором. Непрямий нагрів. Електродуговий нагрів. Індукційний нагрів. Діелектричний нагрів. Електричні водонагрівачі. Електронагрівні установки для створення та регулювання мікроклімату. Електронагрівні установки в спорудах захищеного грунту. Електронагрівні установки для сушіння, теплової обробки та зберігання сільськогосподарської продукції. Електротермічне обладнання ремонтних підприємств. Електрофізична, електрохімічна та електробіологічна обробка матеріалів. Електроімпульсна техніка та технологія. Ультразвукова техніка та технологія. Особливості проектування електротехнологічних процесів та обладнання.


Тема 5.

Загальні відомості про автоматичні системи. Вимірювальні органи, задавальні пристрої. Підсилювачі і виконавчі пристрої систем автоматики. Командні та виконавчі органи АСК – контактні та безконтактні. Елементи теорії релейних схем автоматики. Принципи захисту автоматизованих і автоматичних систем. Основи теорії регулювання. Об’єкти автоматичного регулювання. Типові ланки систем автоматичного регулювання. Умови стійкості систем автоматичного регулювання. Механіка електроприводу. Електропривід і автоматизація кормоприготувальних машин. Електропривід і автоматизація кормороздавальних машин.


Тема 6.

Електропровідність напівпровідників. Класифікація напівпровід-никових приладів. Напівпровідникові діоди. Випрямлячі змінного струму. Біполярні транзистори. Транзистори в каскадах підсилення. Режими роботи транзисторів. Польові транзистори. Оптоелектронніка. Мікроелектроніка. Інтегральні мікросхеми. Операційні підсилювачі. Числа та коди. Логічні функції. Тригери. Лічильники імпульсів. Регістри. Системи керування. З цифровими автоматами.


Тема 7.

Виробництво, передача та розподіл електричної енергії. Надійність електропостачання. Резервні джерела електроенергії. Електричні мережі напругою 0.38–110кВ. Електрообладнання трансформаторних підстанцій. Втрати електроенергії в елементах електромереж. Релейний захист і автоматизація систем електропостачання


Тема 8.

Характеристика джерел і споживачів теплоти. Опалення виробничих і комунально-побутових примі-щень. Системи вентиляції і кондиціювання. Теоретичні основи технічної термодинаміки Теорія тепло масообміну. Теплоенергетичні уста-новки. Використання тепла в с.-г. виробництві. Нетрадиційні та понов-лювані джерела енергії


Тема 9.

Фізичні властивості рідин. Основні закони гідростатики та гідродинаміки. Гідравлічні машини Сільськогосподарське водопостачання. Водовідведення та гідропневмотранспорт. Добування і покращання якості води. Транспортування і розподіл води. Техніко-економічні показники с.-г. водопостачання.


Рекомендована література:

  1. Паначевний В.І., Свергун Ю.Ф. Загальна електротехніка: теорія і практикум: Підручник. – К.: Каравела, 2004. – 440 с.

  2. Мурзін В.К. Загальна електротехніка. – Полтава – Кременчук, 2001. – 323 с.

  3. Живописцев Е. Н., Косицын О. А. Электротехнология и электрическое освещение.-М.:Агропромиздат, 1990.-303 с.;

  4. Басов А. М, Быков В. Г., Лаптев А. В., Файн В. Б. Электротехнология.-М.:Агропромиздат, 1985.-256 с.

  5. Гончар В.Ф., Тищенко Л.П. Електрообладнання і автоматизація сільськогосподарських агрегатів і установок. – К.: Вища шк. 1989. – 343 с.

  6. Колонтаєвський Ю.П., Сосков А.Г.Промислова електронніка та мікро схемотехніка.-Каравела 2004.-432с

  7. Будзко И.А., Гессен В.Ю., Левин М.С. Электроснабжение сельскохозяйственных предприятий и населённых пунктов. –М.: Колос, 1986.-206с.
Скачати 49.81 Kb.
залишити коментар
Дата конвертації25.10.2013
Розмір49.81 Kb.
ТипДокументы, Освітні матеріали
Додати документ в свій блог або на сайт

Ваша оцінка цього документа буде першою.
Ваша оцінка:
Додайте кнопку на своєму сайті:
uadocs.exdat.com

Загрузка...
База даних захищена авторським правом ©exdat 2000-2017
При копировании материала укажите ссылку
звернутися до адміністрації
Реферати
Автореферати
Методички
Документи
Поняття

опублікувати
Загрузка...
Документи

Рейтинг@Mail.ru
наверх