Сесійний зал Верховної Ради України icon

Сесійний зал Верховної Ради України


Схожі
Сесійний зал Верховної Ради України...
Сесійний зал Верховної Ради України...
Сесійний зал Верховної Ради України...
Сесійний зал Верховної Ради України...
Сесійний зал Верховної Ради України...
Сесійний зал Верховної Ради України...
Сесійна зала Верховної Ради України...
Сесійна зала Верховної Ради України...
Сесійна зала Верховної Ради України...
Сесійна зала Верховної Ради України...
Лекція на тему...
Апарат верховної ради україни інформаційне управління відділ інформаційно-бібліотечного...Загрузка...
страницы:   1   2   3   4   5
скачать


ЗАСІДАННЯ ТРЕТЄ

Сесійний зал Верховної Ради України

8 лютого 2007 року, 10.00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України МОРОЗ О.О.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго дня, шановні депутати, представники Кабінету Міністрів, керівники інших установ, журналісти, телеглядачі, радіослухачі.

Через хвилину ми почнемо нашу роботу. Я прошу зайняти місця депутатів у залі. Займайте місця. Займайте, будь ласка.

Проводиться поіменна реєстрація. Увімкніть систему „Рада”.


10:02:37

Встигли зареєструватися 387 народних депутатів.

Ранкове засідання оголошується відкритим.

Шановні депутати, я би хотів аби ви всі дружно привітали із 60-річчям Степана Антоновича Давимуку і побажали йому добра, здоров`я, успіхів.

(О п л е с к и).

І щоб він не журився, тому що в 60 років життя для політика тільки розпочинається.

Тепер відносно порядку денного. Є пропозиція включити сьогодні до порядку дня питання про обрання заступника Голови Верховної Ради. Нема заперечень? Тоді я ставлю на голосування цю пропозицію.


10:03:43

За-102

Давайте ми зберемо керівників фракцій і розберемося з цим питанням. Все буде в порядку. Будь ласка.

У нас на порядку денному проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України „Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України п’ятого скликання та обрання голови, першого заступника, заступника голови та секретаря Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації”. Доповідає Кисельов Василь Олексійович.

Будь ласка.


10:04:46

^ КИСЕЛЬОВ В.О.

Шановні колеги, ……………. пропонується замість трагічно загиблого нашого колеги Кушнарьова Євгена Петровича головою Комітету з питань правової політики обрати Ілляшова Григорія Олексійовича, народного депутата від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу Партії регіонів. Фракція Партії регіонів рекомендує його обрати головою комітету, увільнивши від обов’язків заступника голови цього ж комітету.

І другий пункт: пропонується заступником голови цього комітету обрати Зварича Ігоря Теодоровича, народного депутата України від фракції Партії регіонів, заступником голови цього комітету, Комітету з питань правової політики.

Дякую за увагу.


ГОЛОВУЮЧИЙ. До Василя Олексійовича є запитання? Немає. Сідайте, будь ласка.

Єфремов, голова Комітету з питань депутатської етики, будь ласка.


10:05:47

^ ЄФРЕМОВ О.С.

Шановний Олександре Олександровичу, шановні народні депутати України! Комітет розглянув на своєму засіданні проект постанови за номером 3046, внесений народним депутатом України Кисельовим, щодо обрання народного депутата України Ілляшова Григорія Олексійовича, члена депутатської фракції Партії регіонів, головою Комітету з питань правової політики, увільнивши його від обов’язків заступника голови Комітету з питань правової політики та про обрання народного депутата України Зварича Ігоря Теодоровича, члена депутатської фракції Партії регіонів, заступником голови Комітету з питань правової політики, увільнивши його від обов’язків члена цього….……….. Регламенту Верховної Ради статті 7 Закону України „Про комітети Верховної Ради України та частини 7 статті 78 Регламенту Верховної Ради України комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України підтримати зазначений проект постанови.

Просимо підтримати.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Запитання до доповідача є? Немає. Сідайте, будь ласка.

Тепер я можу ставити на голосування, але я хотів би, щоб Ілляшов піднявся, щоб подивилися на нього депутати.

Он подивіться, стоїть молодий спортсмен, юрист, комсомолець колишній.

Я ставлю на голосування кандидатуру Ілляшова, будь ласка, про обрання його головою комітету. Вірніше, ставиться на голосування проект постанови відносно Ілляшова і Зварича. Будь ласка, 3046 – реєстраційний номер.


10:07:37

За-347

Рішення прийнято.

Привітаємо їх, так сказать, із професійним зростанням і кадровим.

Я ставлю на розгляд питання про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів…”, тобто до цієї ж постанови. Доповідає з цього приводу Єфремов Олександр Сергійович.

Будь ласка.


10:08:11

^ ЄФРЕМОВ О.С.

Комітет розглянув заяву народного депутата України Ковалевської Юлії Сергіївни щодо поновлення розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України проекту Постанови Верховної Ради України, реєстраційний номер 1159-10 від 10 вересня 2006 року стосовно обрання народного депутата України Ковалевської членом Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, увільнивши її від обов’язків члена Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Комітет на своєму засіданні 13 вересня цього року розглянув зазначений проект постанови. На час розгляду цього питання розрахункова квота депутатської фракції Партії регіонів Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи була не використана, про що комітет проінформував Верховну Раду України.

Розгляд цієї постанови Верховної Ради було відкладено у зв’язку з проханням народного депутата України Ковалевської. Постанова Верховної Ради України від 14 вересня 2006 року за номером 130-5 обрано до зазначеного комітету народного депутата Присяжнюка.

Враховуючи, що розрахункова квота депутатської фракції Партії регіонів в комітетах численністю до 20 осіб складає 7,2, а в Комітетів Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи працює від всієї фракції сім народних депутатів, то квота використана. Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України не підтримувати зазначений проект постанови.

30 листопада 2006 року проект постанови повинен був розглядатися Верховною Радою, але на прохання депутатської фракції Партії регіонів розгляд перенесено. Після цього було доручення першого заступника Голови Верховної Ради України Мартинюк Адама Івановича повторно повернутися до розгляду цієї постанови після узгодження фракцією зазначеного питання.

Фракція рекомендує обрати народного депутата України Ковалевську до Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Народний депутат Ковалевська наполягає на розгляді проекту постанови за номером 1159-10.

Прохання до Верховної Ради визначитися.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Будь ласка, є запитання до доповідача? Немає.

Тоді я цю пропозицію ставлю на голосування. Постанова 1159-10. Будь ласка, іде голосування.


10:11:03

За-231

Рішення прийнято.

Далі, будь ласка.


ЄФРЕМОВ О.С. Проект за номером 3099.

Комітет на засіданні розглянув його, внесений народним депутатом Кисельовим на відповідність вимогам Регламенту Верховної Ради України. В проекті постанови пропонується обрати народного депутата України Кічатого Юрія Станіславовича, члена депутатської фракції Партії регіонів членом Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Розрахункова квота депутатської фракції Партії регіонів в Комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування перевищена.

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді не підтримувати зазначений проект постанови, але народний депутат Кічатий наполягає на розгляді даного проекту. Крім цього щойно з даного комітету народного депутата Ковалевську обрано до іншого комітету. В зв’язку з цим просимо Верховну Раду також визначитися.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Запитання є? Будь ласка, Кисельов просить запитання.


10:12:20

^ КИСЕЛЬОВ В.О.

Дякую.

Шановний Олександре Олександровичу! Олександр Олександрович, я прошу, ставлячи питання на голосування, врахувати, що ми просимо підтримати перехід, вірніше, включення Кічатого, який сьогодні не являється членом ніякого комітету, до Комітету з питань місцевого самоврядування замість вибувшої тільки що з того комітету Ковалевської. І прошу колег підтримати це, цю пропозицію.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Я це зрозумів, а чи зрозуміли всі депутати? Давайте подивимося у голосуванні. Я ставлю на голосування проект постанови 3099, будь ласка, про обрання Юрія Кічатова.


10:13:09

За-247

Рішення прийнято. Спасибі.


ЄФРЕМОВ О.С. Постанова 3110. Комітет розглянув заяви народних депутатів України Богатирьової Раїси Василівни, Римарука Олександра Івановича, членів депутатської фракції Партії регіонів, щодо обрання народного депутата України Богатирьової членом Комітету з питань фінансів і банківської діяльності, увільнивши її від обов’язків члена Комітету з питань бюджету та обрання народного депутата України Римарука до Комітету з питань бюджету, увільнивши його від обов’язків члена комітету з питань фінансів і банківської діяльності.

Враховуючи те, що кількість народних депутатів України від депутатської фракції Партії регіонів означених комітетах не змінюється, комітетом прийнято рішення підтримати заяви народних депутатів України Богатирьової та Римарука та внести на розгляд Верховної Ради України відповідний проект постанови. Просимо підтримати.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Чи є запитання до доповідача? Немає запитань. Тоді я ставлю на голосування проект постанови 3110.


10:14:28

За-309

Рішення прийнято.

Будь ласка.


ЄФРЕМОВ О.С. Постанова 3111.

Комітет на засіданні розглянув заяву народного депутата України Сокола Андрія Олексійовича, члена депутатської фракції Партії регіонів про обрання його членом Комітету з питань правової політики.

Розрахункова квота депутатської фракції Партії регіонів в комітетах чисельністю до 20 осіб складає 7,1. А в Комітеті з питань правової політики працює від цієї фракції чотири народних депутати України, тобто квота не використана. Комітет прийняв рішення підтримати заяву народного депутата України Сокола та внести на розгляд Верховної Ради України відповідний проект постанови. Просимо підтримати.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Чи є запитання до Олександра Сергійовича? Немає.

Я ставлю на голосування проект постанови 3111 про обрання Андрія Сокола членом Комітету з правової політики.

Йде голосування.


10:15:38

За-323

Рішення прийнято.

Шановні народні депутати, розглядається питання про порядок денний…

Вибачте, є заява керівників двох фракцій: соціалістів і Партії регіонів про перерву або слово на три хвилини. Я думаю, що краще дати слово, щоб не оголошувати перерву.

Якщо так, то слово має Ярослав Петрович Мендусь, будь ласка.


10:16:22

^ МЕНДУСЬ Я.П.

Шановні колеги! Фракція Соціалістичної партії України у Верховній Раді України вимушена дати оцінку висловлюванням Міністра оборони України Анатолія Гриценка на адресу Голови Верховної Ради.

25 січня цього року міністр у хамській формі звинуватив Голову парламенту в лобіюванні чиїхось інтересів, у питанні передачі майна Одеського інституту сухопутних військ, одного з найстаріших військових ВУЗів України. Міністр оборони із небезспірних міркувань його ліквідовував і тепер має велике бажання реалізувати будівлі та майно цієї установи.

Під час візиту до Одеси Олександра Мороза, і зустрічей з керівництвом області і міста, до нього офіційно звернулися з прохання підтримати ініціативу депутатів міської та обласної рад про передачу майна розформованого Інституту сухопутних військ у підпорядкування Міністерства освіти України.

Відповідно до прохання міських і обласних властей Голова парламенту звернувся до Прем’єр-міністра України з пропозицією розглянути дане питання на засіданні уряду і прийняти рішення згідно з чинним законодавством.

Викликає здивування, що рядове, рутинне питання державного управління, міністр оборони Гриценко раптом вирішив перетворити на скандал. Безпардонно, міністр кинув нічим необґрунтовані звинувачення на адресу Олександра Мороза. Чим пояснити неадекватну реакцію міністра Гриценка? Чи усвідомлює він як посадовець, про наслідки своїх дій і висловлювань?

На засіданні уряду Прем’єр-міністр України зробив міністрові цілком справедливе зауваження. Проте, замість того, щоб визнати свою очевидну провину за безвідповідальні виступи, міністр раптом вигадав чергову байку, заявив, що ніби-то Голова парламенту Олександр Мороз виступив проти нього з якимись образливими звинуваченнями. Але ніяких фактів на підтвердження своїх слів не привів. Міністр оборони любить підкреслювати, що він здобув військову освіту в американському військовому ВУЗі. Так от, якби американські офіцери і міністр оборони почав нести подібну нісенітницю на адресу вищого керівництва або поширювати чутки про підрив обороноздатності своєї країни, при цьому, на протязі двох років відповідаючи за її зміцнення. Ймовірно, справа завершилася б не тільки його відставкою, але й медичним оглядом.

Про яку честь офіцера може говорити людина, у якої не вистачає мужності відповідати за свої слова.

Якщо Грищенко має у своєму розпорядженні факти про незаконне лобіювання посадовцями своїх інтересів, він зобов’язаний не базікати, а передати всі матеріали в компетентні органи.

Фракція Соціалістичної партії України вимагає від Міністра оборони вибачень за наклепи на адресу Голови Верховної Ради України. Дякую.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую.

Розглядається питання про порядок денний третьої сесії Верховної Ради України п’ятого скликання.

Репліка? Так вас ніхто ж не зачіпав. Будь ласка, дайте Турчинову слово на хвилину з мотивів голосування.


10:19:54

^ ТУРЧИНОВ О.В.

Шановні колеги, саме з мотивів.

Олександре Олександровичу, багато депутатів з фракції не було, крім того, я розумію, що надто різко поставлено на голосування питання щодо обрання заступника Голови Верховної Ради. Я так бачу, що і ви, і Адам Іванович просто втомилися вдвох працювати. І ми все ж таки наполягаємо, як і раніше було про це домовлено, щоб на початку сесії, в перший тиждень, було проведено обрання заступника Голови Верховної Ради.

Сьогодні у нас буде таємне голосування і щоб двічі не робити таємного голосування, ми дуже просимо, щоб не було ніяких ускладнень, зараз поставити це питання на голосування.

Дякую.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Олександре Валентиновичу, по-перше, ми не втомилися, доповідаю вам, і тому будьте спокійні в цьому відношенні.

А оскільки я оголосив зараз питання, то ми його розглянемо, а після того, я поставлю на голосування вашу пропозицію, я її підтримую.

Отже, розглядається питання про порядок денний третьої сесії Верховної Ради України.

Шановні депутати, на Погоджувальній раді це питання ви обговорювали відповідно до процедури, відповідного до того, як розглядати його тут в сесійному залі. І була внесена пропозиція, щоб свої міркування з приводу переліку питань, які стосуються порядку денного, ви внесли до четверга і можна було їх розглянути сьогодні.

Вам запропонований сьогодні порядок денний, який складається з кількох розділів. По-перше, питання підготовлені до розгляду на пленарних засіданнях. Це ті питання, які розглядалися на минулій сесії і пізніше, але вони підготовлені повністю, розглянуті в комітетах, є висновки, пропозиції комітетів.

Далі є перелік питань, що, які доручається підготувати і доопрацювати для розгляду на сесії. Вони у членів Погоджувальної ради також не викликали ніяких сумнів з цього приводу, не було навіть дискусії, депутати ознайомлені з цими документами, тим паче, що це все є пропозиції відповідних комітетів і вони погоджені депутатами, представниками різних політичних фракцій.

Далі є перелік законопроектів в додатку першому, які за висновками попереднього розгляду комітету Верховної Ради не рекомендовані до включення в порядок денний третьої сесії та підтримані на засіданні Погоджувальної ради депутатської фракції. Цей перелік у вас теж є на руках і перелік не розглянутих, і не відкликаних законопроектів, щодо включення яких до порядку денного третьої сесії комітет Верховної Ради не визначилися. У мене була би така пропозиція, аби ми зараз проголосували за основу і в цілому два перші розділи, які не викликають ні в кого сумнівів з тим, почекайте, з тим, щоб можна було потім окремо ще розглянути глибше додатки і повернутися до цього питання, доголосувати їх, якщо буде згода на те парламенту. Тому я спочатку хотів би почути думку вашу із приводу моєї пропозиції. Ще раз її повторю. Перші два розділи порядку денного не викликають у Погоджувальної ради жодних сумнівів.

Так, так. І комітети ще окремо позитивно визначилися. У вас довідка ця є, до другого додатку. Це законопроект, який комітети Верховної Ради пропонують включити до порядку денного. Мова йде там про Конституційний Суд, про політичні партії, про об’єднання громадян і так дальше. Цей документ у вас теж на руках. А потім моя пропозиція, почекайте хвилину, а потім моя пропозиція зводиться до того, що якщо ми наберемо базу, власне кажучи, буде з чого вести підбір питань для помісячного і потижневого планування роботи, ви ще окремо в комітетах розглянете ті додатки, котрі у вас викликають певні сумніви. І ми окремо повернемося до цього питання і включимо їх потім згодом, скажемо, через тиждень, на наступному сесійному тижні до порядку дня.

Якщо, давайте ми ще голову Регламентного комітету, давайте, будь ласка, на трибуну. Висловіть. Єфремов Олександр Сергійович. Та почекайте, підождіть. З цього приводу, як визначається комітет? Ви Матвєєву доручаєте? Будь ласка. Немає? Будь ласка, запитання? Запишіться на запитання.

Будь ласка, Куренной.


10:26:33

^ КУРЕННОЙ В.К.

Володимир Куренной, Блок Юлії Тимошенко.

Я прошу передати слово Олексанлру Турчинову.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Турчинов, будь ласка.


10:26:45

^ ТУРЧИНОВ О.В.

Шановний Олександре Олександровичу! Шановні колеги! Ми ж маємо з вами досвід, який вже опрацював не один парламент. Те, що не включається зразу до порядку денного, то не включається взагалі. І саме тому, Олександре Олександровичу, мені здається, всі закони, які не протирічать Конституції, які не протирічать здоровому глузду, вони повинні включатися до прядку денного. І нехай Верховна Рада визначається з них.

Зокрема, ми говоримо про закон 2079 про дітей, що народжені у неволі. Комітет підтримав, позитивне рішення, ми чомусь не включаємо. Закон 2487, 2856 щодо фермерський селянських господарство. Нам не зрозуміло, Олександре Олександровичу, чому вони не включаються.

В той же час до порядку денного включені закони, які стосуються Центральної виборчої комісії, звільнення працівників Центральної виборчої комісії. Це прерогатива виключно Президента.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Кравченко.


10:27:48

^ КРАВЧЕНКО М.В.

Александр Алексеевич, не понятно почему законопроект 2640 – проект постанови Верховної Ради про створення слідчої комісії по ринку газа попала в раздел, що комітети не визначилися. На прошлой сессии он уже стоял в повестке дня, его просто перенесли. Не может быть такого, чтобы комитет не вызначився. И фракция при формировании повестки дня этот вопрос ставила. Поэтому я прошу законопроект 2640 перенести из додатка в основную часть повестки дня.

Спасибо.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Самойлик.


10:28:47

^ САМОЙЛИК К.С.

Я прошу передати слово Матвєєву Валентину Григоровичу.


10:28:55

МАТВЄЄВ В.Г.

Дякую.

Матвєєв, фракція комуністів.

Олександр Олександрович, я, по-перше, за все прошу підтримати пропозицію, яку вніс Микола Васильович Кравченко. Дійсно, керівництво фракції вносило її на ваш розгляд.

І щодо основного порядку денного чи проекту порядку денного нашої сесії. Ми підтримуємо, щоб зараз було проголосована основна наша уже визначена позиція щодо проекту порядку денного, який ви внесли, без інших додатків, включаючи тільки один із них, тобто той, який є сьогодні у розданій довідці, законопроекти, які комітети пропонують включити до порядку денного третьої сесії.

Дякую.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Добре. Будь ласка, Томенко.


10:29:55

^ ТОМЕНКО М.В.

Прошу передати слово Олегу Ляшку.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Будь ласка, Ляшко.


10:30:01

ЛЯШКО О.В.

Олег Ляшко, Блок Юлії Тимошенко.

Дякую, Миколо Володимировичу.

Шановний Олександр Олександрович, у мене до вас кілька питань. Коли ми відкривали сесію, ми домовлялися, що на цьому тижні ми розглянемо проекти законів про зниження вартості житлово-комунальних послуг, проект закону про внесення змін до бюджету про підвищення мінімальної заробітної плати і прожиткового мінімуму. Чому на цьому тижні немає цих законопроектів?


ГОЛОВУЮЧИЙ. Назвіть номери цих законів.


ЛЯШКО О.В. Це перше. Друге.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Почекайте. Назвіть номери цих законів.


ЛЯШКО О.В. Ну я не пам`ятаю номери. Я знаю про те, що ми домовлялися і що ви обіцяли.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Я вам ще раз кажу, назвіть номери цих законів, щоб їх проголосували.


ЛЯШКО О.В. Зараз я виясню і назвемо. І останнє. В додатку до проекту постанови, яку ми обговорюємо вказано, що проект Закону про тимчасовий порядок фінансування судової влади не рекомендований до включення. Це не відповідає дійсності. Ось рішення Комітету з правової політики, згідно якого цей законопроект рекомендований до прийняття.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Номер назвіть. Дайте йому слово, ще 5 секунд.


10:31:10

^ ЛЯШКО О.В.

Номер законопроекту 0902. Комітет рекомендував до включення. В додатку він чомусь значиться як такий, що не рекомендований.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Давимука.


10:31:26

^ ДАВИМУКА С.А.

Прошу передати слово колезі В’ячеславу Кириленку.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Прошу.


10:31:37

КИРИЛЕНКО В.А.

Кириленко, „Наша Україна”.

Шановний Олександре Олександровичу, ані в першому, ані в другому додатках немає дев’яти принципових законопроектів, які внесені депутатами від нашої фракції. З метою економії часу я просто зачитаю їхні номери, і ми наполягаємо на внесенні до порядку денного сесії цих законопроектів. Це наступні законопроекти: 2816, 2804, 2722, 2523, 2530, 2531, 1110, 2717, 2572 і 2198. Це все важливі проекти змін до законів або проектів постанов. І ми наполягаємо на включенні до порядку денного.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Дайте мені цей список.

Сергій Володимирович, внесете пропозиції. Після першого голосування тоді проголосуємо.

Спасибі за запитання, чи за пропозиції. Є потреба визначитися щодо таких питань. Сказав Олександр Валентинович, що не включається те потім, і не розглядається, і не включається. Але так само і те, що включене, не все розглядається. Мені здається, що ми повинні виходити з того, що остаточне рішення буде приймати парламент. Я думаю, що… Я поставлю окремо на голосування 2079, так, як він сказав. Я вважаю, що він правий, бо ми його багато разів уже обговорювали тут щодо включення. Він не викликає ніяких заперечень.

Тепер відносно пропозицій Миколи Кравченка. Очевидно, це була технічна помилка, що він попав у другий розділ. Ми його проголосуємо 2640 разом із першою частиною.

Тепер пропозиція Ляшка. Про три закони він правий абсолютно. Ми домовлялися і на Погоджувальний раді, і тут, в залі, що вони будуть включені. Він дасть мені перелік номерів і ми їх поставимо на голосування включено.

І пропозиція Кириленка відновно дев’яти проектів окремо. Ми їх теж, Адам Іванович теж назве і ми проголосуємо.

Так само, Сергій Володимирович, я поставлю на голосування спочатку за основу проект, а потім ми доголосуємо ті пропозиції, які у вас є.


ІЗ ЗАЛУ. (Н е ч у т и).


ГОЛОВУЮЧИЙ. Ну, 2079? Да, да.

Я прошу, будьте уважні. Я прошу уваги.

Я ставлю зараз про голосування за основу, підкреслюю ще раз – за основу пропозицію, яка зводиться до включення до порядку денного питань, які передбачені у першому і другому розділі цього документу. В ньому ж так само 2079 і 2640, і три законопроекти, які ми у вівторок, розпочинаючи засідання за пропозицією Блоку Юлії Тимошенко передбачили.

Так, 3068 і інші. Три проекти там іде: 0902 і ще який?

(Ш у м у з а л і)

Та це не з голосу. Ми проголосували про це у вівторок. Почекайте хвилинку. І третій проект, який ми у вівторок розглянули. 3069.

(Ш у м у з а л і)

Ні, ні, це три, ті, що ми голосували за пропозицією Блоку Юлії Тимошенко у вівторок, домовилися, щоб вони були включені.

Я повторюю ще раз: за основу названі мною законопроекти плюс перший розділ і другий розділ із документу, який у вас на руках, і перший розділ із додатку, який погоджений комітетами. Зрозуміло? Почекайте, я тоді забуду, що я сказав. Давайте за основу проголосуємо.

Ставлю на голосування про голосування за основу. Будь ласка. Під час розгляду тоді визначимо позицію.


10:36:36

За-317

За основу.

Тепер пропозиції окремо. Будь ласка. Зараз, хвилинку.

З мотивів? Будь ласка, Петро Цибенко. Будь ласка.


10:36:57

^ ЦИБЕНКО П.С.

Дякую, Олександре Олександровичу.

Олександре Олександровичу, з самого початку ви внесли абсолютно правильну пропозицію щодо голосування двох основних розділів, а потім почали з голосу добавляти.

Зокрема законопроект 2079. По ньому вчора комітет прийняв рішення про виключення його з порядку денного. Тому що, по-перше, пропонується реабілітувати людей, яких не засуджували. Їх не судили. І друге. Ця категорія людей, питання щодо них вирішено.

Сьогодні, у мене є офіційна довідка Пенсійного фонду, в якій зазначено 20 тисяч людей в Україні отримують пенсії як реабілітовані і 80 – як члени сім’ї реабілітованих. Тобто це проблема врегульована. Кому і навіщо це треба тягнути, мені незрозуміло. А ми голосуємо.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Я думаю, давайте ми дискусії не будемо вести про зміст законопроекту. А в даному випадку мова, вирішується питання про включення чи невключення. За основу проголосували, я відверто суті і позиції комітету не знав. Але, якщо ви наполягаєте про виключення його, я поставлю на голосування.

Хочу вам сказати. Я вже говорив Олександру Валентиновичу з цього приводу. Коли ми розглядаємо питання по суті, тоді вся ця аргументація буде взята до уваги, і тоді сесія відповідне рішення. Але, щоб, будь ласка, це автор проекту тут сидить Віктор Терен, візьме слово, і потім визначимося щодо цього питання. Будь ласка. Терен.


10:38:37

^ ТАРАН В.В.

Да, Віктор Терен, „Блок Юлії Тимошенко”.

Шановний Олександр Олександрович, профільний комітет, перший комітет це Комітет з прав людини, це перший комітет. Рішення комітету, всіх членів комітету, в тому числі керує Комітетом Грач, член Комуністичної партії, фракції, він теж був за. Ми подали від комітету, який одноголосно підтримав цей законопроект подання до Верховної Ради з вимогою, з проханням його включити до порядку денного. Тобто інформація Цибенка, вона не відповідає дійсності стосовно першого комітету.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Беремо до уваги і цю інформацію. Я ще раз повторюю свою думку, яку висловив напередодні, тільки що висловив. Коли ми будемо розглядати питання по суті, тоді визначимося. Ну, є думка одного комітету така, іншого – інша. Давайте шляхом голосування тоді, під час розгляду цього питання знімемо дискусію, бо тоді з’ясуються всі деталі цієї справи.

Давайте, але була пропозиція, я мушу її поставити на голосування, про вилучення із порядку денного цього питання. Я ставлю на голосування.


10:40:05

За-236

Так я не маю права не ставити, бо… Я пояснюю вам, Вікторе, я не маю права не ставити.

Сергій Шевчук, будь ласка.


10:40:27

^ ШЕВЧУК С.В.

Сергій Шевчук, фракція „Блоку Юлії Тимошенко”.

Олександре Олександровичу, в перший день роботи сесії ви аргументовано сказали, що план роботи наш на цю сесію повинен бути обговорений в комітетах. І вчора пізно ввечері Комітет з питань європейської інтеграції розглянув це питання і прийняв рішення про доцільність включення двох проектів постанов Верховної Ради. Я зачитаю ці постанови і номера. Це №3112 про заяву Верховної Ради щодо започаткування переговорів між Україною та ЄС щодо укладання нового базового договору. А також номер 2878 про Постанову Верховної Ради про утворення Спільної парламентсько-урядової комісії з питань інтеграції України до Європейського Союзу. Авторами двох постанов є представники чотирьох фракцій в парламенті. Прошу включити їх в порядок денний сесії.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Я прошу підтримати пропозицію Сергія Шевчука про включення до порядку денного до основної частини цієї проекту постанови. Ставлю на голосування.


10:41:46

За-374

Включається.

Тепер із тими змінами, які ми проголосували, давайте цю частину проголосуємо в цілому як постанову Верховної Ради, а потім…

Ставлю на голосування, а потім ваше питання розглянемо.


10:42:16

За-356

Перелік законопроектів, що пропонуються до включення порядку денного третьої сесії п’ятого скликання.

Тут дається … ви роздали ж цей проект, Анатолій…? Не роздавали.

Тоді мова йде ось про що. Проект 2804 – це проект Постанови про інформацію Генерального прокурора щодо стану розслідування кримінальної справи за фактом перешкоджання законній і професіональній діяльності журналістів. Ініціатори внесення народні депутати. Катеринчук виступає.

Проект 3019 – це проект Закону про внесення змін до Закону „Про місцеве самоврядування” (щодо строків повноважень відповідних органах місцевого самоврядування). Ініціатори внесення народні депутати: Богашева, Ключковський, Цапюк.

Проект закону 2305, проект Закону про затвердження Регламенту Верховної Ради України. Ініціатори внесення народні депутати Катеринчук. Хоч в Конституції це не передбачається, я до Катеринчука звертаюся.

2372 - проект постанови про внесення змін до додатку, до Постанови Верховної Ради „Про перелік і кількісний склад предметів відання комітетів 5 скликання ініціатори внесення народні депутати: Мойсик, Шевченко, Сінченко.

2432 - проект постанови. Вони пропонують тільки відзначені, тут їх не багато. Проект постанови про заслуховування звіту Генпрокурора щодо стану розслідування кримінальної справи стосовно загибелі героя України Чорновола та його помічника Павлова.

Далі. Проект постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії з питань адміністрування податків на додану вартість: Катеринчук, Королевська, Воропаєв.

Проект постанови про заслуховування звіту міністра палива та енергетики, ініціатори внесення народні депутати: Коваль, Танюк, Беспалий.

Проект постанови про заслуховування звіту віце-прем’єра Рибака, ініціатори: Куйбіда, Беспалий, Лановий.

Проект закону про попередження станів і захворювань, спричинених йодною недостатністю, ініціатори: Григорович, Сільченко, Бахтеєва.

Проект постанови про результати звіту міністра оборони Гриценка. Відома тема і ми зобов’язані ставити цей звіт – Кінах.
залишити коментар
Сторінка1/5
Дата конвертації24.10.2013
Розмір0.9 Mb.
ТипДокументы, Освітні матеріали
Додати документ в свій блог або на сайт

страницы:   1   2   3   4   5
Ваша оцінка цього документа буде першою.
Ваша оцінка:
Додайте кнопку на своєму сайті:
uadocs.exdat.com

Загрузка...
База даних захищена авторським правом ©exdat 2000-2017
При копировании материала укажите ссылку
звернутися до адміністрації
Реферати
Автореферати
Методички
Документи
Поняття

опублікувати
Загрузка...
Документи

Рейтинг@Mail.ru
наверх