Україна icon

Україна


Схожі
Нтуу "кпі" Тези доповідей 23 квітня 2008 р м. Київ...
План дій Україна-Європейський союз...
План дій. Пріоритетні напрями Можливий потенціал для реалізації поставлених завдань Висновки...
Процес європейської інтеграції впливає на всі сфери життя держави: Україна чітко визначила...
Видавництво
Позиційний документ щодо імплементації Українською Стороною Плану дій Україна – єс у 2005-2007...
Мельник С. В., к е. н., заслужений економіст України...
Конкурсу Уроки Голодомору та...
Виконавці
Курс подається за модульною схемою...
Бізнес-план Інвестиційного проекту виробництва сульфатної кислоти Вартість проекту: 1 692 800...
Біла книгаЗагрузка...
скачать
УКРАЇНА

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


Н А К А З


від “30” ____12____ 2011 р. м. Вінниця №564


Про виконання рішення колегії

управління освіти і науки

облдержадміністрації

від 28 грудня 2011 року,

протокол № 8


На виконання рішення колегії управління освіти і науки облдержадміністрації від 28.12.2011 року, протокол №8 з питання „Про стан злочинності та правопорушень серед дітей та учнівської молоді в рамках реалізації Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки”,


Н А К А З У Ю:

1. Рішення колегії управління освіти і науки від 28.12.2011 року, протокол №8 з питання „Про стан злочинності та правопорушень серед дітей та учнівської молоді в рамках реалізації Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки”, що додається, надіслати Вінницькому обласному інституту післядипломної освіти педагогічних працівників (Дровозюк С.І.), Вінницькому обласному центру практичної психології і соціальної роботи (Рибакова Л.І.), керівникам органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад, директорам шкіл-інтернатів обласного підпорядкування до виконання, в межах компетенції.

2. Керівникам органів управління освітою райдержадміністрації та міських рад:

2.1. Довести до відома директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів вищезазначене рішення.

2.2. Забезпечити неухильне виконання даного рішення на місцях.

2.3. Про хід виконання рішення інформувати відділ позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів (Лісогурська Т.І.) в терміни, визначені у рішенні.

3. Наказ розмістити на сайті управління освіти і науки облдержадміністрації.

4. Контроль за виконання даного наказу покласти на заступника начальника Лисака А.Р.


^ Начальник управління І.Д. Івасюк


Заступник начальника

Лисак А.Р.


Лісогурська Т.І.

Стахова А.А.


РІШЕННЯ

колегії управління освіти і науки облдержадміністрації


від 28.12.2011 р. Протокол №8


«Про стан злочинності та правопорушень

серед дітей та учнівської молоді в рамках

реалізації Єдиної комплексної правоохоронної

програми Вінницької області на 2010-2014 роки»


Заслухавши та обговоривши інформацію Лісогурської Т.І., начальника відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів, колегія відзначає, що на виконання рішення колегії від 24.12.2010 року (протокол №8) проведено ряд контролюючих та організаційно-методичних заходів, спрямованих на попередження проявів злочинності та правопорушення серед дітей та учнівської молоді.

Так, у період з 28.03 по 20.04.2011 року здійснено перевірку діяльності відділів освіти Вінницької, Мурованокуриловецької, Оратівської, Піщанської, Томашпільської, Чернівецької райдержадміністрацій щодо стану координації роботи з органами охорони здоров'я, райвідділами внутрішніх справ з питання попередження правопорушень, безпритульності та бездоглядності серед учнів, запобігання вживання ними алкоголю та наркотичних засобів.

За результатами перевірки оголошено догани трьом директорам, двом заступникам директорів з навчально-виховної роботи, двом заступникам директорів з виховної роботи, 6-ти класним керівникам та практичному психологу з Чернівецького, Шаргородського, Мурованокуриловецького районів.

01.11.2011 року проведено громадські слухання на тему „Попередження злочинності та правопорушень серед дітей, учнівської та студентської молоді – шлях до формування здорового суспільства” за участю представників прокуратури області, відділу кримінальної міліції у справах дітей МВС України у Вінницькій області, управління охорони здоров'я, центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді облдержадміністрації. На слуханнях були присутні представники органів управління освітою райдержадміністрації та міських рад, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих І-ІІ рівнів акредитації, позашкільних навчальних закладів області. Всього 514 чоловік.

Розглянуто питання дитячої злочинності, правопорушень за 9 місяців 2011 року, висвітлено кращий досвід роботи шкіл з превентивного виховання. Прийняті рекомендації громадських слухань, які надіслані для використання в роботі наказом від 12.12.2011 р. №530.

До громадських слухань підготовлено два збірники: перший – «Окремі показники стану організації виховної роботи у закладах освіти Вінницької області», до якого увійшли статистичні дані за 2006-2011 роки в розрізі районів про охоплення дітей та учнівської молоді виховною роботою у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, про стан злочинності та правопорушень серед дітей та учнівської молоді, матеріали досліджень Вінницького обласного центру практичної психології і соціальної роботи, вибіркового опитування студентів професійно-технічних навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, другий – «Матеріали громадських слухань», до яких увійшли виступи учасників громадських слухань та рекомендації щодо організації та здійснення соціальної та психологічної профілактики жорстокого поводження з дітьми, здійснення психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу дітей та учнів, які стоять на внутрішкільному обліку в навчальному закладі як „важковиховувані” та учні „групи ризику”, перелік нормативно-правових актів з питання здійснення просвітницько-профілактичної роботи щодо попередження злочинності, правопорушень, бродяжництва та жебрацтва серед дітей та учнівської молоді.

Вінницьким обласним центром практичної психології та соціальної роботи впроваджено програму «Медіація однолітків» в 11 районах та 4-х містах області.

За 2011 рік збільшилась кількість Шкільних служб розв’язання конфліктів та учнів-медіаторів у містах Вінниця, Жмеринка, Могилів–Подільський та Могилів–Подільському районі.

Відповідно до, проведеного у грудні 2011 року, моніторингу діяльності Шкільних служб розв’язання конфліктів, позитивним результатом впровадження програми «Шкільної медіації» в загальноосвітні навчальні заклади та школи-інтернати обласного підпорядкування є зменшення конфліктності серед учасників навчально-виховного процесу шляхом відновних практик, а саме: проведення медіацій та «кіл примирення». Зокрема, за відгуками координаторів, відбувається зменшення кількості проведених медіацій в міру формування відновної атмосфери безпосередньо в навчальних закладах, в учнівських та педагогічних колективах.

За просвітницько-профілактичними програми „Сприяння просвітницькій роботі ”рівний-рівному” серед молоді України щодо здорового способу життя” та „Я – моє здоров’я - моє життя” практичні психологи і соціальні педагоги працюють більш ніж в 120 школах області.

Центром створено та щороку оновлюється банк даних про учнів „групи ризику” загальноосвітніх навчальних закладів, які перебувають на внутрішкільному обліку, схильних до правопорушень, бродяжництва, жебрацтва, вживання алкогольних напоїв, наркотичних засобів та психотропних речовин.

В жовтні – листопаді 2011 року проведено моніторинг стану здійснення психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учнів, які стоять на внутрішньому шкільному обліку, в розрізі районів / міст області у % співвідношенні. В середньому, по області 77%, важковиховуваних учнів та учнів „групи ризику” супроводжуються практичними психологами, щодо 48% важковиховуваних учнів здійснюється соціальний патронаж, 43% важковиховуваних мають спільне супроводження як практичним психологом так і соціальним педагогом. Зазначені дані обумовлені наявністю посад працівників психологічної служби лише в певній категорії загальноосвітніх навчальних закладів. У решти навчальних закладів посади не введені за відсутністю фахівців з відповідною вищою освітою.

За профілактичними програмами „Корисні звички” та „Цікаво про корисне”, які є сучасними технологіями формування в учнів початкових класів навичок здорового способу життя, на даний час працюють психологічні служби 52 шкіл області та 11 шкіл-інтернатів обласного підпорядкування. Даною програмою в поточному навчальному році охоплено 2796 учнів початкової школи, з них 1-класників – 785, 2-класників – 754, 3-класників – 793, 4–класників – 464.

Високий рівень організації та реалізації програм у Вінницькому, Липовецькому, Тульчинському районах, м.Вінниці та м.Могилеві-Подільському.

Відділом виховної роботи Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників в рамках школи інтерактивного навчання освітян області для заступників директорів шкіл з виховної роботи проведено міжнародний (Україна-США) семінар «Майбутнє починається сьогодні». Учасникам семінару представлено програму превентивного та морально-правового виховання підлітків, а також методичний посібник для роботи з батьками «Родинна твердиня».

До змісту варіативної складової програми курсової підготовки для практичних психологів, соціальних педагогів включено заняття: «Проблематика соціальної дезадаптації підлітків», «Особливості делінквентної поведінки у підлітковому віці. Психологічні аспекти роботи з делінквентними підлітками», «Психологічні передумови прояву агресії у школярів».

Під час курсової перепідготовки для заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, педагогів-організаторів, вихователів груп продовженого дня проводяться заняття з попередження шкільного та домашнього насилля, профілактики жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, організації роботи з дітьми, схильними до правопорушень; організації конструктивної взаємодії з батьківською громадою.

Однак, не дивлячись на проведену роботу, стан підліткової злочинності та правопорушень за 11 місяців 2011 року, зменшився у порівнянні з таким же періодом, тільки на 1%.

Зафіксовано ріст злочинів, скоєних неповнолітніми у Барському – 13 (6), Бершадському – 23 (20), Іллінецькому – 18 (17), Калинівському – 30 (15), Крижопільському – 25 (19), Липовецькому –13 (4), Літинському - 12 (11), Мурованокуриловецькому – 9 (6), Погребищенському – 5 (2), Тульчинському – 29 (23), Тиврівському – 32 (23), Чечельницькому – 11 (6), Шаргородському – 14 (10) районах.

Зросла кількість злочинів, скоєних у групі - 241 проти 234 у 2010 році: м.Вінниця – 62 (44), Вінницький – 12 (17), Гайсинський – 8 (5), Жмеринський – 11 (6), Іллінецький – 8 (10), Козятинський – 12 (14), Калинівський – 15 (8), Крижопільський – 11 (9), Літинський – 7 (7), Могилів-Подільський – 6 (18), Чернівецький – 6 (11), Немирівський – 6 (10), Піщанський – 4 (2), Теплицький – 8 (3), Томашпільський – 5 (5), Тульчинський – 9 (6), Тиврівський – 12 (10), Хмільницький – 5 (6), Чечельницький – 6 (3), Шаргородський – 4 (4), Ямпільський – 7 (8) райони.

Скоєно 10 особливо тяжких злочини в Крижопільському – 2 (0), Липовецькому – 1 (0), Погребищенському – 1 (0), Томашпільському – 3 (1), Чечельницькому - 1 (0), Шаргородському – 1 (0) районах та місті Вінниця - 1 (9).

Зросла кількість злочинів середньої тяжкості - 297 (266 – у 2010 році) у м.Вінниця – 68 (80), Барському – 9 (2), Бершадському – 11 (10), Вінницькому – 16 (14), Гайсинському – 11 (10), Жмеринському – 12 (18), Іллінецькому – 6 (7), Козятинському – 11 (4), Калинівському – 13 (2), Крижопільському – 12 (8), Липовецький – 5 (0), Літинському – 5 (6), Могилів-Подільському – 9 (11), Мурованокуриловецькому – 5 (3), Немирівському – 14 (7), Погребищеському – 3 (0), Теплицькому - 5 (6), Томашпільському – 10 (9), Тростянецькому – 3 (1), Тульчинському – 15 (9), Тиврівському – 16 (12), Хмільницькому – 14 (13), Шаргородському – 8 (3), Ямпільському – 6 (7) районах.

Турбує той факт, що учні все частіше долучаються до наркотичних, психотропних речовин (зберігання, вживання тощо). Так, за даними відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України у Вінницькій області за ст.305-324 (наркотики) затримано 54 особи (52): м.Вінниця – 6 (14), Бершадський – 2 (1), Вінницький – 5 (1), Іллінецький – 2 (0), Калинівський – 2 (0), Крижопільський – 5 (5), Липовецький – 4 (0), Літинський – 2 (0), Погребищенський – 2 (0), Піщанський – 2 (6), Томашпільський - 3 (1), Тульчинський – 4 (1), Тивірвський – 4 (1), Хмільницький – 5 (3) райони;

Зросла кількістьб учнів, які затримані за бійки за ст.121-128 (тілесні ушкодження) – 30 (23): м.Вінниця – 2 (6), Барський – 3 (0), Вінницький – 1 (3), Гайсинський – 2 (2), Іллінецький – 3 (0), Липовецький –4 (0), Літинський – 1 (1), Немирівський – 1 (0), Томашпільський – 3 (0), Тульчинський – 3 (2), Тиврівський – 2 (0), Хмільницький – 3 (0), Шаргородський – 1 (0) райони.

123 неповнолітні, які скоїли злочини, не навчались і не працювали (за 2010 рік - 182): м.Вінниця – 8 (32), Бершадський – 3 (8), Вінницький – 11 (14), Гайсинський – 4 (6), Жмеринський – 10 (4), Іллінецький – 6 (11), Козятинський – 12 (8), Калинівський – 7 (5), Липовецький – 5 (2), Могилів-Подільський – 4 (15), Теплицький – 5 (2), Тульчинський – 8 (7), Тиврівський – 8 (8), Хмільницький – 7 (7), Ямпільський – 6 (8) райони.

32 неповнолітніх скоїли злочини в стані сп'яніння (за 2010 рік - 54): м.Вінниця – 6 (9), Вінницький – 6 (1), Гайсинський – 1 (2), Козятинський – 4 (1), Калинівський – 1 (2), Могилів-Подільський – 2 (4), Теплицький – 2 (3), Томашпільський – 3 (4), Тиврівський – 2 (2), Хмільницький – 2 (4) райони.

Кількість неповнолітніх, які раніше скоїли злочини, становить 98 (за 2010 рік - 91). Зокрема: м.Вінниця – 15 (17), Вінницький – 3 (4), Гайсинський – 3 (1), Жмеринський – 6 (0), Іллінецький – 2 (8), Козятинський – 4 (4), Калинівський – 11 (2), Крижопільський – 2 (4), Піщанський – 2 (2), Теплицький – 4 (3), Тульчинський – 5 (9), Тиврівський – 16 (5), Хмільницький – 3 (0), Чечельницький – 7 (2), Ямпільський – 7 (2) райони.

Спільними зусиллями відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій та міських рад, службою у справах дітей, КМСД 1676 батьків притягнуто за ст.184 за не виконання своїх обов'язків: Барський – 33, Бершадський – 94, Вінницький – 109, Гайсинський - 85, Жмеринський – 30, Іллінецький – 72, Козятинський – 94, Калинівський – 53, Крижопільський – 31, Липовецький – 51, Літинський – 40, Немирівський – 35, Погребищенський – 38, Теплицький – 34, Тростянецький – 49, Тульчинський – 62, Хмільницький – 65, Ямпільський – 64, Оратівський - 31 райони, м.Вінниця - 436.

Зазначаємо, що залишається недосконалою система обліку дітей, неохоплених навчанням та відрахування дітей з навчального закладу. Так, за звітом загальноосвітніх навчальних закладів, станом на 01.10.2011, не охоплено навчанням 10 дітей, а за результатами проведених оперативно-профілактичних заходів, за участю співробітників КМСД, ССД, працівників відділів/управлінь освіти райдержадміністрацій та міських рад за ІІІ квартал, кількість таких дітей становить 33 особи.

Зустрічаються не поодинокі випадки порушення ст.ст.52, 56 Закону України «Про загальну середню освіту». Упродовж 2011 року зафіксовані випадки насилля у Мурованокуриловецькому, Іллінецькому районах та м.Могилеві-Подільському.

Так, у Мурованокуриловецькій загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів для дітей із серцево-судинними захворюваннями зафіксовано факт бійки між учнями школи-інтернату. Вихователів Тукач Н.П. та Григорук О.С. притягнуто до дисциплінарної відповідальності (наказ від 03.10.11р. №369-к).

У Дашівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті встановлено факт насильницьких дій, вчинених вихователем Косенко М.Ф. по відношенню до учениці 9 класу. Вихователя Косенко М.Ф. звільнено з займаної посади (наказ від 17.11.2011 р. №417-к).

У м. Могилеві-Подільському скоєні протиправні дії на уроці вчителем трудового навчання гімназії гуманітарного, художньо-естетичного профілю Ананійчук Г.І. по відношенню до 2-х учнів.

Одночасно, відмічаємо, що залишається низьким відсоток охоплено дітей, які перебувають на внутрішкільному обліку та обліку в КМСД, клубно-гуртковою та позашкільною освітою. Потребує удосконалення робота з батьківською громадськістю.

Враховуючи вищезазначене, колегія управління освіти і науки облдержадміністрації вирішила:


1. Інформацію начальника відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів управління освіти і науки облдержадміністрації Лісогурської Т.І., взяти до відома.


2. Рішення колегії управління освіти і науки облдержадміністрації від 24.12.2010 року, протокол №8 «Про стан виконання „Комплексної програми профілактики злочинності на 2006-2010 роки”, Державної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006-2010 роки в закладах освіти області» вважати, виконаним.


3. Відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів (Лісогурська Т.І.) здійснити перевірки діяльності відділів/управлінь освіти з питань:

3.1. Реалізації Плану заходів Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки (Калинівський, Оратівський, Шаргородський райони та міста Жмеринка, Хмільник).

Термін: вересень-листопад 2012 року

3.2. Виконання Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року (Бершадський, Вінницький, Жмеринський, Тростянецький райони, м.Козятин).

Термін: травень-червень 2012 року

4. Вінницькому обласному центру практичної психології і соціальної роботи (Рибакова Л.І.):

4.1. Забезпечити своєчасне виявлення на місцях (ЗНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., ПТНЗ) дітей з девіантною поведінкою.

Термін: постійно

4.2. Зобов'язати практичних психологів та соціальних педагогів здійснювати психологічний супровід та соціальний патронат неповнолітніх з девіантною поведінкою.

Термін: постійно

4.3. Сприяти розширенню мережі служб розв'язання конфліктів у загальноосвітніх навчальних закладах.

Термін: постійно

4.4. Продовжити впровадження в практику роботи практичних психологів та соціальних педагогів інформаційно-освітні програми, психологічні тренінги, методику „рівний-рівному”.

Термін: постійно


5. Керівникам органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад:

5.1. Проаналізувати на колегіях відділів (управлінь) освіти питання реалізації Плану на виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки (наказ управління освіти і науки облдержадміністрації від 01.10.2010 р. №425).

Термін: січень 2012 року

5.2. Забезпечити своєчасне виявлення та інформування відповідних органів про дітей, які опинились у складах життєвих обставинах.

Термін: постійно

5.3. Забезпечити охоплення дітей позашкільною освітою, в першу чергу, дітей з девіантною поведінкою.

Термін: постійно

5.4. Вжити термінових заходів виконання Концепції розвитку психологічної служби системи освіти України на період до 2012 року щодо 100% кадрового забезпечення навчальних закладів працівниками психологічної служби.

Термін: до 15.01.2012 року

5.5. Забезпечити інформування відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів (Лісогурська Т.І.) з питань:

5.5.1. Щоквартально (за погодженням КМСД) за таблицями Міністерства освіти і науки України

- про підлітків, які перебувають на обліку в підрозділах кримінальної міліції у справах дітей органів внутрішніх справ України;

- про злочини та правопорушення, скоєні неповнолітніми;

- про неповнолітніх, які самі потерпіли від злочинів;

- про наслідки оперативно-профілактичних заходів.

5.5.2. Два рази на рік (І семестр, ІІ семестр до 20.12. та до 20.05.) за формами 1-8, що додаються:

  • про кількість подань, підготовлених за ініціативи адміністрацій загальноосвітніх навчальних закладів та органів управління освітою до служби (відділу) у справах дітей, КМСД на батьків за ст.184 КпАП України та ст.166 КК України;

  • про кількість дітей, які перебувають на внутрішкільному обліку;

  • про стан відвідування учнями навчальних занять, які пропустили 3 і більше днів без поважних причин;

  • про кількість актів, складених щодо відсутності дітей без поважних причин (3 і більше днів);

  • про кількість дітей, які відраховані з ЗНЗ (погодження з ССД);

  • про кількість дітей, схильних до бродяжництва та жебрацтва, вживання алкогольних напоїв, наркотичних та психотропних речовин, паління, скоєння злочинів;

  • охоплення позашкільною освітою та гуртковою роботою дітей загальноосвітніх навчальних закладів, які перебувають на внутрішкільному обліку та на обліку в КМСД.

5.6. Започаткувати акцію „Дві години” (попередження відсутності дітей на уроках).

Термін: з 2012 року


6. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, директорам шкіл-інтернатів обласного підпорядкування:

6.1. Забезпечити постійний взаємообмін інформацією між кримінальною міліцією у справах дітей, службою у справах дітей про дітей, які не навчаються, скоїли злочини, правопорушення, затримані за вживання наркотичних речовин, в стані алкогольного сп'яніння.

Термін: постійно

6.2. Здійснювати просвітницько-профілактичну роботу з питань попередження насильства в сім’ї через батьківський всеобуч.

Термін: постійно

6.3. Вжити ефективних заходів щодо заборони тютюнопаління та вживання алкогольних напоїв у приміщеннях та на територіях навчальних закладів.

Термін: постійно

6.4. Відрахування дітей з навчального закладу здійснювати за погодженням з відповідною службою у справах дітей.

Термін: постійно

6.5. Забезпечити 100% охоплення дітей, які перебувають на внутрішкільному обліку та обліку в КМСД, клубно-гуртковою роботою та позашкільною освітою.

Термін: постійно


7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника начальника Лисака А.Р.


Голова колегії,

начальник управління освіти

і науки облдержадміністрації І.Д.Івасюк


Секретар О.К.Дорош


До п.5.5.2.

рішення колегії

управління освіти і науки

облдержадміністрації

від 28.12.2011 р., протокол №8


Форма 1

Інформація

про кількість подань, підготовлених за ініціативи адміністрацій загальноосвітніх навчальних закладів та органів управління освітою

на ССД, КМСД на батьків за ст.184 КУпАП та за ст.166 КК України (окремо за статтями)


Від ЗНЗ

Від відділу (управління) освіти

до відділу освіти (кількість)

до КМСД (кількість)

до ССД (кількість)

до КМСД (кількість)

до ССД (кількість)

^ Форма 2


Інформація про кількість дітей,

які перебувають на внутрішкільному обліку


^ Всього дітей

з них

Причини

1-4 класи

5-8 класи

9-11 класи

пропуски уроків

порушення дисципліни

крадіжка

правопорушення*


* правопорушення: розпиття спиртних напоїв, вживання наркотичних засобів та прекурсорів, схильних до бродяжництва та жебрацтва


^ Форма 3

Інформація про стан відвідування учнями навчальних занять,

які пропустили 3 і більше днів без поважних причин.


п/п

Назва району

І ступінь

ІІ ступінь

ІІІ ступінь

^ По району

всього учнів

к-ть учнів, що пропустили

к-ть пропущених днів

к-ть пропущених занять

всього учнів

к-ть учнів, що пропустили

к-ть пропущених днів

к-ть пропущених занять

всього учнів

к-ть учнів, що пропустили

к-ть пропущених днів

к-ть пропущених занять

всього учнів

к-ть учнів, що пропустили

к-ть пропущених днів

к-ть пропущених занять

%^ Форма 4


Інформація про кількість актів,

складених щодо відсутності учнів на уроках без поважних причин


^ Акти, складені в ЗНЗ

Кількість актів, направлених від ЗНЗ

Кількість актів, направлених від відділу освіти до ССД

^ Вжиті заходи щодо встановлення причин пропусків занять

кількість ЗНЗ

кількість актів

до відділу освіти

до ССД


^ Форма 5

Інформація про кількість дітей, які відраховані з ЗНЗ


^ Кількість ЗНЗ

Кількість відрахованих

Кількість погоджень з ССД

Причини відрахування

перехід в інший заклад в межах району

перехід в інший заклад в межах області

виїзд за межі області

виїзд за кордон
^ Форма 6

Інформація про кількість дітей, які схильні до жебрацтва та бродяжництва,

вживання алкогольних напоїв, наркотичних та психотропних речовин, паління


^ Кількість дітей, схильних до вживання

алкоголю

паління

наркотичних і психотропних речовин

скоєння злочинів

бродяжництва, жебрацтва


^ Форма 7

Охоплення позашкільною освітою

дітей загальноосвітніх навчальних закладів,

які перебувають на обліку в КМСДРайон/місто

Кількість дітей на обліку в КМСД

^ Кількість дітей

Охоплення позашкільною освітою

Охоплення гуртковою роботою


^ Форма 8

Охоплення позашкільною освітою

дітей загальноосвітніх навчальних закладів,

які перебувають на внутрішкільному облікуРайон/місто

Кількість дітей на внутрішкільному обліку

Кількість дітей

Охоплення позашкільною освітою

Охоплення гуртковою роботою


залишити коментар
Дата конвертації24.10.2013
Розмір197 Kb.
ТипДокументы, Освітні матеріали
Додати документ в свій блог або на сайт

Ваша оцінка цього документа буде першою.
Ваша оцінка:
Додайте кнопку на своєму сайті:
uadocs.exdat.com

Загрузка...
База даних захищена авторським правом ©exdat 2000-2017
При копировании материала укажите ссылку
звернутися до адміністрації
Реферати
Автореферати
Методички
Документи
Поняття

опублікувати
Загрузка...
Документи

Рейтинг@Mail.ru
наверх