«методи та способи підключення до мережі інтернет» icon

«методи та способи підключення до мережі інтернет»


5 чел. помогло.
Схожі
Творча постать івана боберського у матеріалах глобальної мережі інтернет...
Методика роботи з Інтернет-технологіями (подорож по мережі Інтернет...
План: Вступ. Інтернет як всесвітня мережа інтелектуальної власності...
Програма курсу за вибором пояснювальна записка...
Реферат з менеджменту на тему: Психологічні методи управління трудовим колективом...
Методика вивчення теми Інтернет...
Способи передачі даних в мережі Internet (на прикладі електронної пошти)...
Які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра...
Назва модуля: Комп'ютерні мережі...
Реферат Зполітології На тему: Суб’єкти сучасної Української політики в Інтернет та вплив мережі...
Авторское выполнение научных работ любой сложности грамотно и в срок...
Проблеми охорони авторського I суміжних прав у мережі інтернет...Загрузка...
скачать
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”


ІКТА кафедра «Захист інформації»
РЕФЕРАТ

з дисципліни

“ Робота в Інтернеті”

на тему:

«МЕТОДИ ТА СПОСОБИ ПІДКЛЮЧЕННЯ

ДО МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ»


Виконав

студент ІКТА

групи ІБ-44

Головач Назар

Перевірив

Максимович


Львів – 2010

З


м і с т


^ МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ 1

на тему: 1

«МЕТОДИ ТА СПОСОБИ ПІДКЛЮЧЕННЯ 1

ДО МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ» 1

ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА………………………………………………10 2

Вступ 3

1. Основні види підключення до Internet 4

1.1.Телефонна лінія, що комутується 4

2.2. Виділена мережа 5

2.3. Радіоканал 6

2.4. Супутниковий канал 7

2.5. Мережа кабельного телебачення 8

ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА………………………………………………10

Вступ


Комп'ютер працює з двійковими числами, і усі внутрішні операції виконуються з числами у двійковії системі, що складаються з 1 і 0.

Вісім бітів утворять один байт даних, тобто восьмирозрядне двійкове число. Байти використовуються, наприклад, для кодування символів (букв, цифр, знаків). Швидкість передачі цифрової інформації (від одного комп'ютера до іншого по мережах) виміряється в бітах у секунду (bps). Комп'ютерні системи передають дані зі швидкістю тисячі і мільйони бітів у секунду.

Кбіт/з - тисяча біт у секунду

Мбіт/з - мільйон біт у секунду

Гбіт/з - мільярд біт чи тисяча мегабіт у секунду

Швидкість передачі даних в опорній мережі Internet досягає одного гігабіта в секунду і навіть більше. Це дуже великий показник. У мережах, підключених до опорної, швидкість передачі даних трохи нижча, що пояснюється використанням в опорній мережі високошвидкісних каналів зв'язку на основі оптоволокна.

Опорна мережа (backbone) - "хребет" Internet, що поєднує кілька супер-комп’ютерів через високошвидкісні мережі зв'язку. Основні потоки інформації передаються по опорній мережі.


^

1. Основні види підключення до Internet


Існує кілька способів підключення до Internet. Нижче будуть розглянуті найбільш розповсюджені і доступні з них.

1.1.Телефонна лінія, що комутуєтьсяБільшість постачальників послуг Internet чи, як їх ще називають, провайдерів (Internet Service Provider, ISP) забезпечує доступ по телефонній мережі, що комутується, (мал. 1). Для підключення вам необхідно мати телефонну лінію і модем. Провайдер надає вам кілька місцевих телефонних номерів. Також використовується комунікаційна програма що входить, наприклад, до складу операційної системи. Далі, як правило, необхідно ввести ім'я користувача і пароль, після перевірки правильності яких установлюється з'єднання.

Д
ля доступу в Internet по каналу зв'язку, що комутується, (dial-up) необхідна прийнятна якість телефонної мережі у вашій квартирі. Якщо під час розмов по телефону ви постійно чуєте тріск і перешкоди, то, швидше за все, вам не пощастило - лінія невисокої якості. При установці зв'язку з використанням такої мережі з'єднання буде ненадійним, а швидкість передачі даних дуже низькою. Доступ з використанням звичайної телефонної мережі - найбільш дешевий з усіх. Але при цьому максимальна швидкість передачі даних складає лише близько 53 Кбіт/с. Також під час роботи з Internet ваш телефон зайнятий, і якщо він у вас спарений, те це може викликати певні труднощі.


Мал. 1. Доступ по телефонній мережі, що комутується

^

2.2. Виділена мережа


Доступ до Internet по виділеній мережі (мал. 2) – найшвидкісніший.. У випадку з виділеними мережами використовується пряме підключення до комп'ютера постачальника послуг Internet: це забезпечується шляхом прокладання кабелю від комп'ютера провайдера до вашого. При такому підключенні ви одержуєте цілодобовий доступ до Internet на швидкості від 64 до 256 Кбіт/с. Однак, не варто забувати, що вартість цього виду послуг досить висока і містить у собі:

  • вартість прокладки кабелю до вашої квартири чи офісу;

  • оренду прокладеної мережі, якщо вона не належить вам;

  • покупку устаткування для доступу в Internet.

Одна з найбільш широко розповсюджених технологій виділених мереж називається ISDN.

ISDN (Integrated Services Digital Network - цифрова мережа з інтеграцією послуг) - міжнародний телекомунікаційний стандарт для передачі голосу, даних і сигналів керування по цифрових мережах. ISDN використовує два види сервісу: базовий інтерфейс (basic rate interface) і первинний інтерфейс (primary rate interface).Mac SERCIassic


Laptop compute? Workstation

^
Мал. 2. Доступ по виділеній мережі зв'язку

При використанні базового інтерфейсу у ваше розпорядження надаються два канали по 64 Кбіт/с, і максимальна швидкість передачі даних складає 128 Кбіт/с. Але це не межа, тому що існує технологія об'єднання мереж ISDN і можливість наростити їхню кількість до трьох, що дозволяє збільшити швидкість передачі даних до 384 Кбіт/с.

Поряд з передачею даних у Internet по мережах ISDN можна передавати факсимільні повідомлення чи вести телефонні розмови, перед чим будь-які два процеси з трьох вищезгаданих можуть відбуватися одночасно. Ця можливість реалізується за рахунок того, що в технології ISDN лінія складається з двох В-каналів для передачі і прийому даних зі швидкістю 64 Кбіт/з і одного D-каналу, необхідного для передачі службової інформації.

2.3. Радіоканал


Це досить дорогий спосіб підключення, що дозволяє працювати в діапазоні швидкостей від 64 Кбіт/з до 2 Мбіт/с. Первісні витрати вищі, ніж при підключенні за допомогою виділеної мережі. Але абонентська плата при цьому трохи нижча. Використання радіоканалу має сенс при об’єднанні декількох локальних мереж, що знаходяться в різних частинах міста, тому що радіомодеми забезпечують стійкий зв'язок від декількох десятків метрів до кілометрів (мал. 3). Прокладка кабелю на великі відстані обійдеться значно дорожче, ніж експлуатація радіоканалу.

Багато провайдерів вводять пільгові програми для підключення житлових будинків до мережі Internet по радіоканалу. Це робиться тому, що у випадку введення погодинної оплати за телефон використання радіоканалу буде більш вигідно для кінцевого користувача, а в підсумку і для провайдера.
Мал. 2.3. Доступ радіоканалом
^

2.4. Супутниковий канал


Розглянемо послуги двох супутникових систем - DirecPc і NetStat Direct.

Перша з них є сервісом фірми Hughes Network System. Для використання системи DirecPc необхідна установка супутникової антени, підключеної через спеціальний адаптер до комп'ютера, і наявність звичайного модему (мал. 4). Дані з Internet через супутник надходять на комп'ютер користувача зі швидкістю 400 Кбіт/з, а в зворотному напрямку - приблизно на швидкості звичайного телефонного з'єднання. Тому що в основному при роботі в Internet інформація передається до користувача, то обмеження швидкості передачі даних у зворотну сторону не грає ролі.

Технологія DirecPc вимагає, щоб ваш комп'ютер мав процесор з тактовою частотою не менш 66 Мгц і операційну систему Windows 3.1. Також підтримуються всі наступні операційнй системи фірми Microsoft: Windows 95, Windows 98, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows Wista, Windows7.

Cервіс DirecPc пропонує з 1997 року компанія Diamond Communications Inc., що є його авторизованим дистрибютором. На даний момент ця компанія в співробітництві з NetStat Express і Hughes-Olivetti.

Мал. 4. Доступ через супутникові канали зв'язку


Вартість залежить від тарифного плану. Можливі різні варіанти: як з абонплатою так і з по-мегабітовою оплатою.

До недоліків даного виду доступу варто віднести неоднакову швидкість передачі даних у різних напрямках, що виключає можливість використання DirecPc для проведення відеоконференцій у Internet. Через обмежену зону прийому застосування цієї системи можливо не у всіх містах.

Друга система – NetStat Direct - не використовує модем для передачі даних у Internet, тут прийом і передача інформації ведеться тільки через супутник. Швидкість прийому досягає 400 Кбіт/з, а швидкість передачі - 19,2 Кбіт/с. Для цієї системи характерні всі недоліки DirecPc.

^

2.5. Мережа кабельного телебачення


При цьому типі підключення використовуються існуючі мережі кабельного телебачення і кабельні модеми (мал. 5). Швидкість передачі даних – до 1 Мбіт/с. При невисокій вартості кабельного модему і низькій абонентській платі даний вид сервісу вкрай привабливий. Але, нажаль, не у всіх будинках є прокладені кабельні мережі, і не всі провайдери готові їх підключити. Цей спосіб підключення не одержав широкого поширення.
Мал. 5. Доступ через мережу кабельного телебачення


Література:

  1. Бартников О.С. - Компьютер для руководителя. - М., 2006г.

  2. Муртазин Э.В. Интернет.Учебник. /Муртазин Э.В. - М.: ДМК, 2007.
Скачати 74.51 Kb.
залишити коментар
Дата конвертації28.10.2012
Розмір74.51 Kb.
ТипРеферат, Освітні матеріали
Додати документ в свій блог або на сайт

плохо
  3
отлично
  5
Ваша оцінка:
Додайте кнопку на своєму сайті:
uadocs.exdat.com

Загрузка...
База даних захищена авторським правом ©exdat 2000-2017
При копировании материала укажите ссылку
звернутися до адміністрації
Реферати
Автореферати
Методички
Документи
Поняття

опублікувати
Загрузка...
Документи

Рейтинг@Mail.ru
наверх