Про пiдсумки II етапу. Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учнiв-членiв Малої академiї наук. України. icon

Про пiдсумки II етапу. Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учнiв-членiв Малої академiї наук. України.


Схожі
До Іii (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту допускаються переможці ІІ етапу (найкращі роботи...
Конкурсу-захисту науково...
Підведено підсумки II етапу...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни наказ...
Міністерство освіти І науки україни наказ...
Житомирська обласна державна адміністрація...
Донецька обласна державна адміністрація...
Уконкурсі-захисті взяли участь учнівські команди...
Іі етапу. Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої...
До Іii (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту допускаються переможці ІІ етапу (найкращі роботи...
Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт...
Міністерство освіти І науки України Кіровоградський державний педагогічний університет імені...Загрузка...
скачать
УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Управління освіти і науки


НАКАЗ


вiд "10" березня 2009 року № 86
Про пiдсумки II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учнiв-членiв Малої академiї наук України
На виконання наказів Міністерства освіти i науки України від
31.12.2008 р. № 1242 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2008-2009 навчальному році» та управлiння освiти i науки Житомирської облдержадмiнiстрацiї вiд 14.01.2009 року №7 «Про проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення МАН України» в районних (міських) наукових товариствах школярів та філіях Житомирського територіального відділення МАН України в січні 2009 року були проведені І етапи, а з 24 лютого по 6 березня 2009 року в м. Житомирі – II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учнiв-членiв Малої академiї наук України.


У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт взяли участь 838 учнів-членів Житомирського територіального відділення МАН України (проти 781 у 2008 р.).


У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт взяли участь 381 учень загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів (проти 343 у 2008 році) в складі делегацiй 25 районних (мiських) наукових товариств школярів та 21 фiлiї Житомирського територіального відділення МАН України. На розгляд журі конкурсу представили свої науково-дослідницькі роботи 13 дійсних членів, 62 кандидати та 305 слухачів територіального відділення (проти 10, 54, 279 у 2008 році), в тому числі по відділеннях:
Філології та мистецтвознавства

100 робіт

Історико-географічному

94 роботи

Біології, екології, хімії, аграрних наук і наук про людину

88 робіт

Математики

34 роботи

Комп'ютерних наук

19 робіт

Технічних наук

9 робіт

Економіки

16 робіт

Фізики і астрономії

21 робота
Під час заходу учасники захищали свої роботи в 46 секцiях (проти 40 у 2008 році) та виконували контрольнi завдання по однiй з 11 базових дисциплiн.


Журі конкурсу відмітило вміння бiльшостi учасникiв конкурсу захищати свої роботи, їх глибокi теоретичнi знання, вмiння аналiзувати, робити висновки на пiдставi експериментальних дослiджень. За пiдсумками конкурсу-захисту 98 учасників (26% від загальної кількості) набрали бiльше 260 балiв, 60 - отримали звання дiйсних членiв, 76 - кандидатiв в дiйснi члени Житомирського територiального вiддiлення Малої академiї наук України.


У 8 вiддiленнях конкурсу представили науково-дослідницькі роботи: Житомирське мiське, Овруцьке районне наукові товариства та філія територіального відділення при Черняхівській гімназії; у 7 відділеннях – Бердичiвське мiське наукове товариство та філія Житомирського міського ліцею при ЖДТУ; у 6 відділеннях – Коростенське та Новоград-Волинське міські наукові товариства; у 5 відділеннях – Коростишівське, Радомишльське, Чуднівське районні наукові товариства та філії при Малинській школі-ліцеї №1 та Новоград-Волинському міському колегіумі; 14 районних наукових товариств та філій територіального відділення представили роботи у 4 відділеннях конкурсу.


Найбiльша кiлькiсть робiт була представлена в секцiї: «Історичне краєзнавство» (28 робіт), «Право» (24 роботи), «Українська лiтература» (20 робіт), «Математика» та «Історiя України» (по 19 робіт); «Зарубiжна лiтература» (17 робіт), «Українська мова» (15 робіт).


Журi конкурсу оцiнило максимальною кiлькiстю в 100 балів 1 науково-дослiдницьку роботу, представлену на конкурс Штиль Тетяною, ученицею 11 класу ЗОШ № 12 м. Житомира (секція «Мистецтвознавство»).


Найбільшу кількість балів у конкурсі отримали делегації Житомирського мiського, Овруцького районного та Бердичівського міського наукових товариств (7656,63; 7419,62 та 4080,80 балів відповідно).


Значну роботу по органiзацiї та проведенню II етапу конкурсу-захисту провели педагогiчнi колективи обласних позашкiльних навчальних закладiв та обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Оперативно та якiсно забезпечили підготовку, проведення та перевiрку контрольних завдань з базових дисциплiн методисти обласного iнституту пiслядипломної педагогiчної освiти, вчителi шкiл мiста Житомира та педагогічні працівники Житомирського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Житомирської обласної ради.


Поряд з цим, проведення конкурсу виявило суттєвi недолiки в органiзаторськiй діяльності вiддiлiв освiти на мiсцях по залученню учнiв навчально-виховних закладiв до науково-дослiдницької та експериментаторської дiяльностi. Не представили жодної роботи на II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учні–слухачі Брусилівського районного наукового товариства. Лише в одне відділення представили роботи учні-члени Ємільчинського, Новоград-Волинського районних наукових товариств та філії територріального відділення МАН України при Новоград-Волинському Палаці шкільної молоді.


Найменша кількість робіт була представлена у відділення технічних наук, незначна кількість – у вiддiлення: економіки, комп'ютерних наук, фізики і астрономії. Лише 13 наукових товариств та філій Житомирського територіального відділення, з 50 зареєстрованих, забезпечили участь юних науковців у роботі відділень: економіки, фізики і астрономії; 11 – у відділенні комп'ютерних наук, 7 – у відділенні технічних наук.


Народицьке районне наукове товариство з запізненням представило на розгляд журі 3 роботи юних науковців, але не забезпечило участь їх авторів у конкурсі.


Негативним є також те, що жоден учасник конкурсу не набрав максимальну кількість балів за виконання контрольних завдань з базових дисциплін, а 64% учасників – не набрали навіть половини від необхідної кількості балів в цьому виді програми. Лише 17 учасників (4% від загальної кількості) отримали максимум – 150 балів за захист науково-дослідницьких робіт. Кількість учасників, які отримали максимальну кількість балів за участь у конкурсі, хоч би у одному виді програми, у порівняні з минулим роком зменшилась на 6%.


Низькі результати показали учасники конкурсу у 12 секціях: «Археологія», «Промислове, технологічне обладнання та технології», «Інформаційні, телекомунікаційні системи, та лабораторії віддаленого доступу», «Екологічно безпечні технології ресурсозбереження та альтернативна енергетика», «Комп'ютерні системи та мережі», «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем», «Internet-технології та WEB дизайн», «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми», «Теоретична фізика», «Астрономія та астрофізика», «Аерофізика та космічні дослідження», «Лісознавство». Жоден учасник у цих секціях не набрав необхідної кількості балів, щоб стати призером.


На пiдставi протоколiв засiдань журi відділень II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учнiв-членiв Малої академiї наук України


НАКАЗУЮ:


1. Результати II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учнiв-членiв Житомирського територiального вiддiлення Малої академiї наук України затвердити.


2. Визнати переможцями II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учнiв-членiв Житомирського територiального вiддiлення Малої академiї наук України та нагородити Дипломами управлiння освiти i науки облдержадмiнiстрацiї i Президiї Житомирського територiального вiддiлення Малої академiї наук України:

Місце

Прізвище, ім’я

Навчальний заклад, клас

^ Базова дисципліна

К-ть балів

Історико-географічне відділення

^ Секція «Історія України»

1

Макарчук Роман

ЗОШ № 6 м. Житомира,
11 клас

Історія України

314,34

2

Шубін Дмитро

Житомирський міський колегіум, 11 клас

Історія України

296,67

3

Гудзенко Дмитро

Бердичівська гімназія № 2, 11 клас

Історія України

272,67

3

Яремчук Ольга

ЗНВК № 4 м. Бердичева, 10 клас

Історія України

268,32

3

Адамчик Ірина

Головинська гімназія Черняхівського р-ну, 11 клас

Історія України

263,00

3

Досова Ірина

Гулянецька СЗШ Коростенського
р-ну, 11 клас

Історія України

261,01

^ Секція «Історичне краєзнавство»

1

Гречківський Євгеній

Житомирський міський колегіум,
10 клас

Історія України

319,00

2

Нестерчук Ольга

ЗОШ № 7 м. Житомира, 11 клас

Історія України

292,20

2

Остафійчук Ольга

ЗНВК № 4 м. Бердичева, 10 клас

Історія України

291,63

3

Герасимова Дарія

Житомирський міський ліцей при ЖДТУ, 11 клас

Історія України

277,33

3

Рослик Ганна

Овруцька ЗОШ № 3, 10 клас

Історія України

275,70

3

Тимощук Оксана

Лопатицька ЗОШ Олевського р-ну,
11 клас

Історія України

269,60

3

Гордієнко Вадим

Малинська ЗОШ № 4, 10 клас

Історія України

263,32

^ Секція «Етнологія»

1

Невмержицька Наталія

Овруцька ЗОШ № 3, 10 клас

Історія України

306,60

3

Гаврутенко Анатолій

Попільнянська гімназія № 1,
11 клас

Історія України

279,90

3

Нечипорук Тетяна

Липненська ЗОШ Любарського
р-ну, 11 клас

Історія України

266,40

^ Секція «Геологія»

1

Талавєр Олександр

Житомирський міський ліцей при ЖДТУ, 10 клас

Географія

307,37^ Секція «Географія»3

Туловська Анастасія

ЗОШ № 6 м. Житомира, 10 клас

Географія

278,39

3

Шавловська Наталія

Житомирський міський ліцей при ЖДТУ, 9 клас

Географія

265,20

3

Атаманчук Ярослав

Бовсунівський НВК Лугинського
р-ну, 11 клас

Географія

265,13

^ Секція «Право»

2

Кондрашова Юлія

Андрушівська гімназія, 11 клас

Історія України

296,60

2

Присяжнюк Богдан

Житомирський обласний педліцей,
11 клас

Історія України

290,20

2

Андрійчук Ігор

Гранітнянська ЗОШ Малинського
р-ну, 11 клас

Історія України

286,20

3

Ткачук Наталія

Баранівська гімназія, 11 клас

Історія України

279,0

3

Берчук Діана

Коростенська міська гімназія, 11 клас

Історія України

278,80

3

Слобідська Тетяна

ЗОШ №2 м. Новоград-Волинського,
11 клас

Історія України

272,9

3

Радзівідло Антон

ліцей № 25 м. Житомира, 10 клас

Історія України

271,70

3

Опанасюк Олена

Баранівська гімназія, 11 клас

Історія України

271,20

3

Вишнівська Альона

Новоград-Волинський міський колегіум, 10 клас

Історія України

264,40

3

Кравчук Любов

Малинська школа-ліцей №1, 11 клас

Історія України

261,5

3

Кравчук Вікторія

Гришковецька гімназія Бердичівського р-ну, 10 клас

Історія України

261,0

^ Відділення технічних наук

Секція «Електроніка, радіотехніка та приладобудування»

3

Солопчук Андрій

Бердичівська СЗШ № 15, 11 клас

Математика

262,50

^ Відділення комп’ютерних наук

Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»

3

Жигадло Євгенія

ЗОШ №17 м. Житомира, 11 клас

Математика

262,67

^ Відділення філології та мистецтвознавства

Секція «Українська література»

АП

Зборовська Ангеліна

Малинська школа-ліцей №1,
11 клас

Українська мова та література

302,98

1

Ебель Анна

Березівська ЗОШ Житомирського р-ну, 11 клас

Українська мова та література

300,33

3

Красовська Юлія

ЗОШ № 9 м. Новоград-Волинського, 11 клас

Українська мова та література

264,33

3

Карпова Юлія

ЗОШ № 28 м. Житомира, 10 клас

Українська мова та література

263,32

3

Залуцька Людмила

Баранівська гімназія, 11 клас

Українська мова та література

261,99

^ Секція «Зарубіжна література»

3

Литвиненко Надія

ЗНВК № 4 м. Бердичева, 10 клас

Зарубіжна література

276,66

3

Яковлєв Дмитро

Володарсько-Волинський НВК,
11 клас

Зарубіжна література

266,33

^ Секція «Фольклористика»

1

Васильчук Ірина

Олевська гімназія, 11 клас

Українська мова та література

300,00

3

Тимошенко Світлана

Овруцька СЗШ №4, 10 клас

Українська мова та література

275,35

3

Хом'як Людмила

ліцей № 25 м. Житомира, 11 клас

Українська мова та література

265,99

^ Секція «Українська мова»

1

Буцко Діана

Житомирська міська гуманітарна гімназія № 1, 9 клас

Українська мова та література

311,34

2

Баранов Євген

Бердичівська гімназія №2,
11 клас

Українська мова та література

295,67

3

Цалковська Світлана

Житомирський обласний педліцей,
11 клас

Українська мова та література

270,01

3

Стельмах Юлія

Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2, 9 клас

Українська мова та література

267,99

3

Назаревич Марія

Овруцька гімназія, 11 клас

Українська мова та література

267,67

^ Секція «Англійська мова»

3

Малярчук Юлія

Черняхівська гімназія, 10 клас

Англійська мова

260,46

^ Секція «Німецька мова»

3

Литньова Олександра

ЗОШ №12 м. Житомира, 10 клас

Німецька мова

262,40

^ Секція «Французька мова»

1

Черновол Анастасія

ЗОШ №20 м. Житомира, 10 клас

Французька мова

307,83

^ Секція «Мистецтвознавство»

2

Штиль Тетяна

ЗОШ №12 м. Житомира, 11 клас

^ Українська мова та література

291,00

2

Шеремет Олексій

Овруцька гімназія, 10 клас

^ Українська мова та література

283,00

3

Литвинчук Діна

Селянщинський спортивний ліцей Черняхівського р-ну, 11 клас

^ Українська мова та література

264,00

3

Білецький Дмитро

Баранівська гімназія, 11 клас

^ Українська мова та література

263,50

3

Ніколаєнко Олександра

ЗОШ № 10 м. Новоград-Волинського, 10 клас

^ Українська мова та література

260,50

Секція «Літературна творчість»

1

Ковтонюк Наталія

Баранівська ЗОШ № 2, 10 клас

^ Українська мова та література

306,34

Відділення математики

^ Секція «Математика»

2

Лаврик Олена

ліцей № 25 м. Житомира, 11 клас

Математика

293,35

2

Литвинчук Павло

Житомирський обласний педагогічний ліцей, 11 клас

Математика

291,36

3

Вальчук Юлія

Житомирський міський ліцей при ЖДТУ, 10 клас

Математика

263,67

^ Секція «Прикладна математика»

2

Владимирський Арсеній

Черняхівська гімназія, 11 клас

Математика

292,33

2

Савчук Олена

Попільнянська гімназія №1, 11 клас

Математика

282,33

3

Шемет Анатолій

Малинська школа-ліцей №1, 9 клас

Математика

261,99

^ Секція «Математичне моделювання»

3

Логвинчук Марія

Черняхівська гімназія, 9 клас

Математика

265,99

^ Відділення фізики і астрономії

Секція «Експериментальна фізика»

 2

Синжерецький Вадим

Вацлавпільська гімназія Червоноармійського р-ну, 10 клас

Фізика

298,34Шульга Надія

Йосипівська ЗОШ Малинського
р-ну, 9 клас

Фізика

263,35

 3

Денисюк Тетяна

ліцей № 25 м. Житомира, 11 клас

Фізика

261,01

^ Відділення економіки

Секція «Економічна теорія та історія економічної думки»

 3

Халілова Валентина

Житомирська гуманітарна гімназія № 23, 11 клас

Математика

264,00Андрусенко Анастасія

Стрибізька ЗОШ Червоноармійського р-ну, 11 клас

Математика

260,50

^ Секція «Мікроекономіка та макроекономіка»

 3

Шевченко Ілона

Малинська школа-ліцей №1, 10 клас

Математика

264,00

 3

Желізко Віктор

Житомирський міський ліцей при ЖДТУ, 11 клас

Математика

261,51

^ Секція «Маркетинг та менеджмент»Лібович Дар'я

Житомирський міський ліцей при ЖДТУ, 10 клас

Математика

311,50

^ Відділення біології, екології, хімії, аграрних наук і наук про людину

Секція «Біологія людини»

 1

Волотівська Юлія

ЗОШ №35 м. Житомира, 10 клас

Біологія

337,00

 3

Рябова Юлія

Озерненська гімназія Житомирського р-ну, 11 клас

Біологія

268,00

 3

Шуневич Надія

Головинська гімназія Черняхівського р-ну, 11 клас

Біологія

262,00

^ Секція «Загальна біологія»

 2

Іщенко Наталія

ЗОШ № 28 м. Житомира, 10 клас

Біологія

294,99

 3

Столярова Ольга

Озерненська гімназія Житомирського р-ну, 11 клас

Біологія

270,98Степанко Олена

Житомирський обласний педагогічний ліцей, 11 клас

Біологія

267,32

^ Секція «Ботаніка та зоологія»

 2

Костійчук Мар’яна

Гришковецька гімназія Бердичівського р-ну, 11 клас

Біологія

293,32Черначук Юлія

Новоград-Волинський міський колегіум, 11 клас

Біологія

279,33

^ Секція «Психологія»Гаврилюк Тетяна

Бердичівська гімназія №2, 9 клас

Біологія

285,00

 2

Брюханова Анастасія

Бердичівський ЗНВК № 4, 9 клас

Біологія

281,00

 3

Грибан Ольга

Житомирський обласний педагогічний ліцей, 10 клас

Біологія

264,00

^ Секція «Хімія»

 3

Тимощук Ірина

Червоненська ЗОШ Андрушівського р-ну, 11 клас

Хімія

277,47

 3

Василенок Володимир

ЗОШ № 9 м. Коростеня, 10 клас

Хімія

274,00

 3

Круковська Тетяна

Овруцька гімназія, 11 клас

Хімія

266,34

^ Секція «Аграрні науки»Михайлівська Ганна

ЗОШ № 11 м. Бердичева, 11 клас

Біологія

266,65

 3

Вербельчук Анна

Житомирський міський ліцей при ЖДТУ, 9 клас

Біологія

262,66

^ Секція «Медицина»

 1

Турко Оксана

ЗОШ № 26 м. Житомира, 10 клас

Біологія

314,06

 3

Фешук Юлія

Бердичівська гімназія №2, 10 клас

Біологія

279,54

 3

Фурман Марія

ЗНВК № 4 м. Бердичева, 10 клас

Біологія

268,50Вовк Тетяна

Баранівська гімназія, 10 клас

Біологія

262,84

^ Секція «Фундаментальна екологія»Салфетник Анастасія

ЗОШ №30 м. Житомира, 11 клас

Біологія

295,90

 2

Попроцька Дар'я

ЗОШ № 16 м. Житомира, 10 клас

Біологія

283,20

 3

Костриця Людмила

Коростишівська гімназія № 5,
10 клас

Біологія

267,50Шовтюк Ірина

Великокоровенецька ЗОШ Чуднівського р-ну, 11 клас

Біологія

262,30

^ Секція «Екологічна інженерія та охорона довкілля»

 1

Закревська Ольга

ЗОШ №30 м. Житомира, 10 клас

Біологія

320,65

^ Секція «Селекція та генетика»Гапчук Максим

Маркушівська ЗОШ Бердичівського р-ну, 10 клас

Біологія

272,00
3. Завідуючому Брусилівським районним вiддiлом освiти вжити заходи по активізації діяльності районного наукового товариства та залученню учнівської молоді до науково-дослідницької діяльності.


4. Начальникам районних, міських відділів (управлінь) освіти:


4.1. Проаналізувати стан роботи наукових товариств (філій) Житомирського територiального вiддiлення Малої академiї наук України та вжити заходів для подальшої активізації роботи з обдарованою учнівською молоддю.


4.2. Розглянути питання щодо морального та матеріального заохочення наукових та педагогічних керівників наукових товариств та філій Житомирського територіального відділення Малої академії наук України, які підготували переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2009 році.


5. Покласти відповідальність за своєчасну підготовку документації та представлення робіт переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учнiв-членiв Малої академiї наук України у м. Київ до 13 березня 2009 року, забезпечення своєчасної комплектацiї та участі делегацiй у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу:

  • у відділенні філології та мистецтвознавства – на ректора обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Якухно І.І.;

  • у відділеннях: фізики і астрономії, математики, економіки, технічних наук та комп'ютерних наук – на директора обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Житомирської обласної ради Цалка А.В.;

  • у відділенні біології, екології, хімії, аграрних наук і наук про людину – на директора обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Житомирської обласної ради Лабунську В.М.;

  • у історико-географічному відділенні – на директора обласного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Житомирської обласної ради Ожгібесова В.М.

6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління Липовецьку О.Г.


Начальник управлiння

освiти i науки О. В. Пастовенський

Скачати 251.5 Kb.
залишити коментар
Дата конвертації24.08.2011
Розмір251.5 Kb.
ТипДокументы, Освітні матеріали
Додати документ в свій блог або на сайт

Ваша оцінка цього документа буде першою.
Ваша оцінка:
Додайте кнопку на своєму сайті:
uadocs.exdat.com

Загрузка...
База даних захищена авторським правом ©exdat 2000-2017
При копировании материала укажите ссылку
звернутися до адміністрації
Реферати
Автореферати
Методички
Документи
Поняття

опублікувати
Загрузка...
Документи

Рейтинг@Mail.ru
наверх