Україна виконавчий комітет харківськ ої міськ ої рад и харківської області управління освіти адміністрації орджонікідзевського району харківської міської ради icon

Україна виконавчий комітет харківськ ої міськ ої рад и харківської області управління освіти адміністрації орджонікідзевського району харківської міської ради


Схожі
Україна виконавчий комітет харківськ ої міськ ої рад и харківської області управління освіти...
Україна виконавчий комітет харківської міської ради харківської області управління освіти...
Україна виконавчий комітет харківської міської ради харківської області управління освіти...
Україна харківська міська рада харківської області виконавчий комітет...
Зборів представників громадськості, жителів мікрорайону, батьків учнів...
Харківської міської ради...
Управління освіти адміністрації фрунзенського району харківської міської ради...
Україна харківська міська рада харківської області виконавчий комітет департамент з гуманітарних...
Україна харківська міська рада харківської області виконавчий комітет департамент з гуманітарних...
Управління освіти адміністрації орджонікідзевсько го район у харкі вської міської ради...
Управління освіти адміністрації фрунзенського району харківської міської ради...
НаказЗагрузка...
скачатьУКРАЇНА


ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

АДМІНІСТРАЦІЇ ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКОГО

РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Н А К А З

02.02.2011 № 32

Про підсумки проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2010/2011 навчальному році
Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.08.1998 № 305, Положення про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, І, ІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, І етапу турнірів у Харківській області, затвердженого наказом Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 27.09.2010 № 513, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Харківській області 15.10.2010 за № 23/1102, плану роботи Головного управління освіти і науки на 2010-2011 навчальний рік, наказу Головного управління освіти і науки від 09.12.2010 № 661 «Про проведення I-II етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010-2011 навчальному році», наказу управління освіти Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради від 09.12.2010 № 214 «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2010-2011 навчальному році» з метою виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості творчої особистості в сучасному суспільстві 10-27 грудня 2010 року було проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.


У районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт взяли участь слухачі, кандидати та дійсні члени МАН із 16 навчальних закладів району.

На розгляд журі було подано 77 науково-дослідницькі роботи учнів-членів Малої академії наук України на секції: Історія України , Історичне краєзнавство, Географія та ландшафтознавство, Правознавство, Соціологія, Технології програмування, Геологія, Українська література, Зарубіжна література, Українська мова, Літературна творчість, Фольклористика, Англійська мова, Російська мова, Теоретична фізика, Мікроекономіка та макроекономіка, Хімія, Біологія людини, Психологія, Екологія, Охорона довкілля та збалансоване природокористування, Селекція та генетика, Матеріалознавство, Експериментальна фізика, Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології .

Журі конкурсу, до складу якого увійшли науковці, керівники районних методичних об'єднань, методисти районного інформаційно-методичного центру, відзначило широкий спектр наукової тематики, актуальність переважної більшої науково-дослідницьких робіт.

За результатами оцінки науково-дослідницьких робіт, їх захисту, виконання контрольних робіт з базових дисциплін визначено 24 переможця у 15 секціях: Історія України, Історичне краєзнавство, Географія та ландшафтознавство, Геологія, Правознавство, Соціологія, Українська література, Літературна творчість, Англійська мова, Теоретична фізика, , Хімія, Біологія людини, Психологія, Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології .

З урахуванням рішення журі та оргкомітету конкурсу-захисту,


НАКАЗУЮ:


  1. Довести до відома педпрацівників та учнів закладів освіти інформацію щодо підсумків проведення районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Додаток 1

  1. Затвердити списки переможців та учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010 році.

Додатки 2-3

  1. Довести до відома педпрацівників та учнів закладів освіти результати участі учнів в І 9районному) етапі конкурсу-захисту робіт МАН.

Додаток 4

  1. Ознайомити заклади з моніторингом участі в МАН за останні 4 роки та рейтингом закладів.

Додатки 5, 6, 7

  1. Відзначити якісну роботу з обдарованою молоддю щодо залучення її до науково-дослідницької роботи шкіл №№ 70, 75, 80, 104, 157

  2. Вважати незадовільною роботу в цьому напрямку шкіл №№40, 88, 118

  3. Керівникам закладу освіти сприяти створенню в закладах освіти шкільних наукових товариств та розширення структури вже існуючих.

  4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідувача МЦ Куртову О.Я.Начальник управління освіти О.О. Ткачова


З наказом ознайомлені:


Кіріна 933190
Скачати 35.56 Kb.
залишити коментар
Дата конвертації16.10.2011
Розмір35.56 Kb.
ТипДокументы, Освітні матеріали
Додати документ в свій блог або на сайт

Ваша оцінка цього документа буде першою.
Ваша оцінка:
Додайте кнопку на своєму сайті:
uadocs.exdat.com

Загрузка...
База даних захищена авторським правом ©exdat 2000-2017
При копировании материала укажите ссылку
звернутися до адміністрації
Реферати
Автореферати
Методички
Документи
Поняття

опублікувати
Загрузка...
Документи

Рейтинг@Mail.ru
наверх